KONST / Litografier / Litografier 8102120
nr 810 2120
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Litografier, 2 st, Gunnar Brusewitz (1924-2004), 11/250 + 216/250, signerade, motivets mått: 22x32
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:00:05
25/2 18:55:01
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz